• Свеж
X-DREE 2pcs на 304 Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 2.4 mm Кол Должина 60см(2 парчиња 304 broche де acero inoxidable cadena де ла bola llavero Сребрен Тон 2.4 mm Кол 60cm Longitud

X-DREE 2pcs на 304 Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 2.4 mm Кол Должина 60см(2

DEN 1418.40
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel.Net Тежина : 10g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Синџир Keychains.Главната Боја : Сребро Тон; Должина : 60cm/23.6".Синџир Кол : 2.4 mm/0.1"; Име на Производ : Синџир Keychain(Cadena де diámetro : 2.4 mm / 0.1' '; Nombre del producto : Cadena.Погоден за : Унисекс(Adecuado став : Унисекс. 2 парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 2.4 mm Кол 60cm Length304 нерѓосувачки челик beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish2pcs 304 broche де acero inoxidable cadena де ла bola llavero Сребрен Тон 2.4 mm Кол 60cm Longitud País де Fabricación : КИНА; Материјал : Acero Inoxidable 304 Peso neto : 10g; Contenido del paquete : 2 парчиња x llaveros де cadena Color директорот : tono plateado; longitud : 60cm / 23.6' 'Cadena де diámetro : 2.4 mm / 0.1' '; Nombre del producto : Cadena Adecuado став : Унисекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата