• Свеж
TenDollar Светат Во Темница Флуоресцентни Стакло Блескав Цвет Ѓердан Кои Сакаат Шише Со TenDollar (Сина)

TenDollar Светат Во Темница Флуоресцентни Стакло Блескав Цвет Ѓердан Кои Сакаат Шише Со TenDollar (Сина)

DEN 2164.80
Достапно е за нарачката

Стока

Светат Во Темница Флуоресцентни Стакло Блескав Цвет Ѓердан Кои Сакаат Шише Со Ten Dollar.Материјал : Стакло+Легура.Pendant Должина : 4cm , Pendant Ширина : 1.8 cm.Синџир Должина : 60+5cm.Пакет се вклучени : 1 x pc Ѓердан. 4 Colors за изборот на Pendant Ширина : 1.8 cm Сосема нов Ултра симпатична мала сјај-in-the-dark кои сакаат шише pendant Прекрасни подароци, за вас и вашите пријатели Пакет се вклучени : 1 x pc Ѓердан добра декорација за мода Материјал : Стакло+Алуминиумски Pendant Должина : 4cm Синџир Должина : 60+5cm Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5мм Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата