• Свеж
X-DREE Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 3мм-3.2 милиметри Кол Должина 60см(Corchete де acero inoxidable Llavero Cadena Llavero Tono plateado Longitud 3мм-3.2 милиметри Кол 60см

X-DREE Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 3мм-3.2 милиметри Кол Должина 60см(Corchete

DEN 2162.40
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : не ' Рѓосувачки Steel.Net Тежина : 8g; Пакет Содржина : 1 x Синџир Keychains.Главната Боја : Сребро Тон; Синџир Кол : 3мм-3.2 mm.Име на производ : Синџир Keychain; Погоден за : Унисекс(Nombre del producto : Cadena; Adecuado став : Унисекс.Должина : 60cm/24"(Longitud : 60cm / 24' '.Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Keychain Сребрен Тон 3мм-3.2 милиметри Кол 60cm Length Description : Нерѓосувачки челик beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish Corchete де acero inoxidable Llavero Cadena Llavero Tono plateado Longitud 3мм-3.2 милиметри Кол 60cm País де Fabricación : КИНА; Материјал : Acero Inoxidable Peso neto : 8 g; Contenido del paquete : 1 x llaveros де cadena Color директорот : tono plateado; Diámetro де ла cadena : 3мм-3.2 mm Nombre del producto : Cadena; Adecuado став : Unisex Longitud : 60cm / 24' '.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата