• Свеж
Фишер-Цена на Младата Squeaker и Штракаат Играчка - Зелена Брокула Овци

Фишер-Цена на Младата Squeaker и Штракаат Играчка - Зелена Брокула Овци

DEN 263.76
Достапно е за нарачката

Стока

Брокула овци бебе играчка со шарени штракаат монистра и глупо квичат звуци.Притиснете овците е на нозе глупо squeaker звуци.Се тресат за да го видите шарени монистра штракаат околу внатре.Совршен за исполнување на движење.За бебиња на возраст од 6 месеци и постари.ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?1 Доенче Squeaker и Штракаат Играчка - Зелена Брокула Овци Чувајте ги вашите малку храна рацете зафатени дома или On-the-Go со Фишер-Цена Брокула Squeaker Овци.Оваа храна-тематските активност играчка крцка кога вашето бебе притиска своите нозе и има шарени монистра што штракаат околу внатре.Се тресат тоа, бебе!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата