• Свеж
Ајде да Одиме Брендон Налепница FJB Налепница Ај Оди Брендон Браник Налепница Водоотпорен Decal за Автомобил, Браник, моторен чамец, Лаптоп, Шлем 10 компјутери

Ајде да Одиме Брендон Налепница FJB Налепница Ај Оди Брендон Браник Налепница Водоотпорен Decal за Автомобил,

DEN 143.52
Достапно е за нарачката

Стока

Ајде да Одиме Брендон - Додадете малку шарм на вашиот автомобил или лаптоп!Смешни миса фатени внимание низ цела нација.Добиете вашата Ај Оди Брендон налепница сега и се шири во оваа смешна порака.Трка фанови може да го цениме овој смешен знак.Водоотпорен и светла боја : Живописни печатење за остар и посебна слика, направена да трае со години, не недели.Високо-квалитетни материјали кои можат да го издржат речиси сите временски услови, и тоа е само-лепило и отстранлив налепници.Мулти-големина за Повеќекратна употреба : На Налепницата е совршена големина и боја за да поставите било каде, како што е браник, телефон, Автомобил, Камион, Мотоцикл, Лаптоп.плоштад 7" x 3", круг 3" x 3".пакетот вклучува : 6 компјутери квадратни и 4 парчиња круг ајде да Одиме Брендон налепница.Пријателски долгорочна По продажба на Услуги : Нашата Компанија нуди 90 Ден парите назад & замена & Живот услугата на купувачи, сите прашања на наплата/замена/технички прашања, ве молиме слободно да се врати во контакт со нас.Стап никаде!Статички налепници може да биде цврсто прикачен на компјутер, стакло, плочки, и вратата.Само измијте со вода пред повторна употреба.Водоотпорна Со УВ Заштита Мастила - Обезбеди Ајде да Одиме Брендон налепница траен водоотпорен и згаснат-отпорни, Како да се користи decals 1. Се чисти темелно со триење на алкохол или сапун и вода.Не користите Windex или слични производи, бидејќи тоа ќе остават остатоци зад тоа ќе се спречи налепница од почитуваат добро. 2. Внимателно излупете ја налепницата исклучување на поддршка. 3. Почнувајќи од една страна, на налепница, полека ставете ја на подготвените површината користење на squeegee или кредитна картичка за да ја отстраните/спречување на било која воздушни меурчиња.Секој Пакет Вклучува : Плоштадот налепница * 6 КОМПЈУТЕРИ круг налепница * 4 ПАРЧИЊА.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата