• Свеж
Полнење Блок за iPhone 13,3 Пакет 1А Моќ Брзо Полнење Коцка Сингл Порт USB Ѕиден Приклучок Компатибилен со iPhone 13 Про,12,11 Про Max,SE,8 7 6 Плус, Samsung Галакси S21 Ултра S20 FE S10 S9 Плус,LG,

Полнење Блок за iPhone 13,3 Пакет 1А Моќ Брзо Полнење Коцка Сингл Порт USB Ѕиден Приклучок Компатибилен со iPhone

DEN 222.96
Достапно е за нарачката

Стока

Исто така, обезбеди побезбедна и повеќе надополнување на курс за на вашиот напојува преку USB уреди.Може да се патува со вашите дневни и ќе биде подготвен секогаш кога ќе треба да дојде на власт вашиот уред.Полначот Спецификација : USB Излез : (1) USB Порта Влез : AC100-240 V 50/60 Hz 1А Излез : DC 5 V-1000 A Пакет Листата : 3 x Ѕид Полнач. 【Здрав и Пренослив Дизајн】 : Компактен, лесен, лесен за чување.【Ѕидни Држачи за Брзо Полнење】 : USB полнач коцка ќе се Пријави до 8% побрзо отколку со стандарден ѕид полнач, Брзо полнење за вашиот паметен телефон за да се спаси повеќе време,Ако сте уморни од вашите уреди не полнење ефикасно, ги Штити против текот на полнењето, над струи, и над греење, Полнење престанува кога батеријата е полна.Компактни, лесни, преносливи, стилски, лесно за чување, 3. 【Smart Идентификуваат Технологија】 : Полнач Кутија Излез : 5 V 1. 1А Моќ Полнење Plug Брзо Ѕид Адаптер за полнење Компатибилен со i Phone 13/13 Про Max/12/ 12 мини/ 12 Про max/SE/11/11 Про max/XS/XR/8/8 Плус,X,7/7 Плус,6/6 Плус,6 S,5 S,5,4 S,4,SE Samsung Галакси S21 Ултра S21 Плус S20 S10 S9 S8 Плус S10e, Белешка 20 ултра Забелешка 10/9/8/7, S9, C5 Про, C7 Про, A7, A5, A3, C9 Про, >Samsung Галакси A01, A11, A10e, A20, A20s, A21, A30, A30s, A32,A40, A40s, A42, А50, A50s, Samsung Галакси A51, A51 5 G, A52, F52 5 G,A60, A62, О7 2017, A70, A70s, A71 5 G, A72,A8 Плус Samsung Галакси A80, A81,A8s, A9 Ѕвезда, A90 5 G, A91,A9s M20,M30,M40 Motorola X4,Z,Z2,Z3,Z4,Z2/Z3 Игра, Z2 Сила, Мото G9/G8/Г-7 Играат, G9/G8/Г-7/G6 Плус, G8/Г-7 Моќта на LG Stylo 6,5,4,G6,G5,V30,V20,V35,V40,V50 S,V60 V50 Thinq LG П8, Q7, Q7+,Q61, Q92 5 G,LG Г-7 Еден,Г-7 Thin Q,Г-7 Одговара, G8, G8 X/ G8 Thin Q, G8 S Thin Q,G9 LG G6+, K51, K52, K41 S, K50 S,K51s, K61, K62, K71,LG Сомот,LG Крило. 12, 12 мини, 12 Про Max, SE, 11, 11 Про max, 8, 7, 6 Плус, 5 S, SE, Samsung Галакси S21 Ултра 5 G S20 FE S21 Плус S10e S10 S9 S8 Плус S7, S6 Работ, Белешка 20 Ултра,10+,9, A10 E,A11,A20, А50,A52,F52 5 G,A51,A62,A71,A72,A81,A91, Мото Г-7,G8,G9 Игра,Г-7,G8 Моќ, G6,Г-7,G8,G9 Плус, Google Пиксели 2 3 4 5 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 5 G,LG Stylo 6,5,4 V70 V60 V50 Thinq V30 V35 V40 V50 S G6 Г-7 Одговара G8 G8 X G8 Thin Q G8 S Thin Q G9, LG Сомот и повеќе.Google Пиксели 2/3/4/5 2 XL/3 XL/4 XL/5 XL/3А 4А-5 A 5 G/ Google Nexus 5 X 6 P.идеален за stowing во чанта или торба,Држи многу простор во дом или во канцеларија,4.Полначот со IC чип во внатрешноста е дизајн за да се идентификуваат целосно полнење, која нуди безбедност за употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, лесна-за-се постигне услуги на клиентите во рок од 24 часа.Дома адаптер за полнење овозможува полнење дома или во канцеларија, преку USB кабел. 【Широк Компатибилност】 : Брзо Полнење блок работи за i Phone 13, 13 Про Max.се вклопува во вашата дланка, пренослив дизајн овозможува лесно складирање и удобност, што преполнувањето, над-струја, прегревање.

Особините

USB Output:
(1) USB Port
Input:
AC100-240V 50/60Hz 1A
Output:
DC 5V-1000A
Package List:
3 x Wall Charger :

Најдобрите понуди во категоријата