• Свеж
Туристички Ранец Боја Лента Голем Капацитет Водоотпорен Rucksack За Деца 11.5x8x16 во

Туристички Ранец Боја Лента Голем Капацитет Водоотпорен Rucksack За Деца 11.5x8x16 во

DEN 719.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина на : 29.4x20x40cm/11.5x8x16 во, материјал : twill + плетенка + мрежа џеб.Удобни за носење, торба користи нашите поместена рамо ремени, поместена задниот панел и решетката се справи со дизајн за удобно сите-ден се носат.Сигурен ранец, силни и издржливи, персоналните сопствени модели, користењето на бои има детска чудо, целосно се одразува на имагинацијата и мода дух, и инспириран вашите деца да ги остварат своите соништа.Лесно да се организира, едноставен и лесен училиште торба, главната волумен џеб, 2 странични џебови, пред патент џеб, и 4 џебови внатре.Мазна патент е погоден за децата за да ја отворите и да ги затворите лесно.Празна торба може да издржи, торба е беспомошна, супер голем капацитет, трајни, удобно се чувствуваат, прилагодлив рамо, рака.Димензии : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 in Material : Twill + Ткаат + Мрежа Pocket Large капацитет, лесно да се организира, голем капацитет џеб, 2 странични џебови, пред zip џеб и 4 внатрешни џебови.Непречено патент е погоден за децата за да ја отворите и да ги затворите лесно.Торба е удобно, со нашите поместена рамо ремени, поместена задниот панел и решетката се справи со дизајн, удобно да се носат во текот на целиот ден long The празна торба може да издржи, торба е здрав, голем капацитет, силен и издржлив, да се чувствуваат удобно, прилагодлив рамо strap Reliable ранец, трајни и персоналните сопствени модели, употреба на боја и има произведено детска чудо, целосно се отелотворува фантазијата и модни дух, и инспириран деца да ги остварат своите соништа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата