• Свеж
Про во Прав лак на Ноктите Боја Натопи Систем - Chillin Во Чиле со Cuccio за Жените - 1.6 оз Помине во Прав

Про во Прав лак на Ноктите Боја Натопи Систем - Chillin Во Чиле со Cuccio за Жените - 1.6 оз Помине во Прав

DEN 157.68
Достапно е за нарачката

Стока

Про во Прав лак на Ноктите Боја Натопи Систем - Chillin Во Чиле со Cuccio за Жените - 1.6 оз Помине во Прав.Потопување во прав е високо пигментирани прав кој е фино мелени прав.Таа работи со формулирани смола и држава на уметноста activator, кој помага да се произведе силен, издржлив заврши со беспрекорна богата боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата