• Свеж
Дијана Голем Врат Duster, Црна и Сребрена

Дијана Голем Врат Duster, Црна и Сребрена

DEN 138.96
Достапно е за нарачката

Стока

Тип На Производ : Убавина.Објектот Пакет Димензии : 6.858 cm L X 6.858 cm W X16.256 см Х. Стенд-Ап База.Земја На Потекло : Кина.За оние моменти кога ви треба еден допир-до, користење на Дијана 7.5-инчен Вратот duster.Мекото бело влакната се природни коза косата и е лесно на кожата.Дршката направен од природно дрво и е ергономски дизајниран за удобен зафат.Тоа е, исто така, има стенд-ап база и е лесен, па може да се земе тоа каде и да одите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата