• Свеж
Дејтонскиот 1EJK2 Цврста Состојба Реле, Влез, 3-32VDC, Сива

Дејтонскиот 1EJK2 Цврста Состојба Реле, Влез, 3-32VDC, Сива

DEN 1780.80
Достапно е за нарачката

Стока

Направени во Индија.Цврста Состојба Реле, Текст или Контрола на Напон 3 за да 32 VDC, Излез или Контролирана Напон Спектар 24 за да 280 VAC, Макс.Излез Засилувачи w/Топлина Мијалник 10, Топлина Мијалник Составен, се Префрлат Тип на SCR, Контакт Форма - Реле SPST-НЕ, Реле се пали На Нула Премин, Текст Потрошувачка на Енергија (Оптоварување) 0.5 W, Монтажа - Реле DIN Железнички, Површина, Прст Безбедно Да.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата