• Свеж
MaxLLTo Екстра Долг 5ft 2in1 USB Податоци SYNC-за Полнење Полнење Кабел Кабелот за Олимп Перо Тешки 5010 9010 у 5010 9010 Камера

MaxLLTo Екстра Долг 5ft 2in1 USB Податоци SYNC-за Полнење Полнење Кабел Кабелот за Олимп Перо Тешки 5010 9010

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики. 2-во-1 тема : се поврзува овој кабел со USB AC адаптер за да се добие ѕид полначот и полнете ја вашата камера е батеријата.Одлично за Замена или Патување Копија.Пакетот вклучува : 1 X USB кабел за Податоци.Должина : 5 FT.Компатибилен со : Олимп Перо Тешки 5010 9010 у 5010 9010 Камера.Висок квалитет usb 2.0 кабел за податоци/олово (Не-ОЕМ).Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики. 2-во-1 тема : (a) го поврзува овој кабел со Олимп е USB AC адаптер со цел да се добие ѕид полначот и полнете ја вашата камера е батеријата, јас.e.ВО-камера Батерија полнач (б) можете да ја дополните камера батеријата преку компјутер со USB порта за користење на нашата кабел Висок квалитет на кабел : Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI/RFI Пречки Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки за пренос на податоци, пренос на Податоци, стапките до 480 Mbps Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични USB 1.0, 1.1 и 2.0 компатибилен.Светлина и лесно да ги носите : 5ft долго.Квантитет на пакет : 1 единица.Компатибилен со : Олимп Перо Тешки 5010 9010 у 5010 9010 Камера.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата