• Свеж
Огледалото на Ѕидот Налепници Само Лепило Огледало Плочки за Спалната соба Сребро 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Decals Кора и се Држи за Дневна Соба Kroshine DIY Ѕид Оркестар?

Огледалото на Ѕидот Налепници Само Лепило Огледало Плочки за Спалната соба Сребро 3D Акрилик Огледало на Ѕидот

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

❥Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ѕид огледало налепница не е реално во огледало,одраз не е толку јасно како вистински огледало.На неспокојот на површината,појасни ја рефлектира сликата. ❥ГОЛЕМИНА & КОЛ : Круг огледало на ѕидот decals сет на 40pieces,имаат шест различни големини од 2,2 см/0.875" да 15cm/6" во дијаметар.Користете ја вашата имагинација да се DIY огледало налепници за ѕидови. ❥ШИРОКА ПРИМЕНА : Огледало плочки е одличен избор за соба декорација!Погодна за спалната соба,дневна соба,кујна,бања,детска соба,трпезарија,dorm соба,ТВ позадина ѕид,и многу повеќе.Направи вашиот дом повеќе посветла и персонализирана. ❥ЛЕСНО ДА се ЗАЛЕПИ И да ги ОТСТРАНИТЕ : Постои лепило на грбот на 3d ѕид налепници,само откине на бела хартија филм на позадината додека ги користите,не се повеќе потребни алатки.И можете да ги отстраните ѕид огледало мурали лесно без оштетување на вашиот ѕид. ❥МАТЕРИЈАЛ : Огледало на ѕидот оркестарот налепници се направени од високо-квалитет акрилна пластика (НЕ СТАКЛО).Побезбедно и потрајни од стакло. ❥СОВЕТИ : (1)Постои некоја заштитна фолија на површината на огледалото decals за да се спречи тоа од се изгребани,ве молам, тргни го од пред користење,инаку тоа ќе влијае на јасност на огледалото на ѕидот налепница. (2)ве Молиме, чувајте ги на ѕид јасно ,пред да го користите огледалото налепници,инаку ѕид decals ќе падне во рок од 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата