• Свеж
Камерон кинеско Замена на Батеријата за Asus Pegasus X005 3.8 V/4000mA

Камерон кинеско Замена на Батеријата за Asus Pegasus X005 3.8 V/4000mA

DEN 2306.40
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен Со : Pegasus X005. Спецификација : Напон : V,Капацитет : m Ah/Wh,Големина : ,Тежина : .Висок капацитет за циркулација на функцијата, совршен замени на оригинални батерии.Квалитетот Сертификација:Премија Одделение На клетките за подолго траење на батеријата без меморија ефект.По-продажбата на Услугата:12 месеци Гаранција и 14 ден Парите Назад Гаранција.Камерон Кинеско Технологија Ограничена е основана во 2000 година во Хонг Конг, над 15 години батеријата производство, искуство, и се продава добро во Европа и Америка.Компатибилен Модел : Pegasus X005 Компатибилен Батеријата Дел Број : PS-486490 Спецификации : Напон : 3.8 V Капацитет : 4000m Ah / 15.20 Пот Големина : 89.20 x 62.50 x 4.50 mm Тежина:91g Совети Пред да Купите ве Молиме двојно потврди компатибилен модел и оригинална батерија дел број пред да го купите.Ако не сте сигурни,ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде и бесплатна професионална предлог.

Особините

Voltage:
V,Capacity

Најдобрите понуди во категоријата