• Свеж
MroMax Фиксна Casters 1.97 Инчен Најлон Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала Без Кочница Бела 66lb Капацитет 2 парчиња

MroMax Фиксна Casters 1.97 Инчен Најлон Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала Без Кочница Бела 66lb Капацитет

DEN 177.36
Достапно е за нарачката

Стока

Тркала Кол : 50mm / 1.97 инчен; Капацитет : 30kgr. / 66lb на тркала; Стил на : Фиксен Тркала(без сопирачки).Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24 инчен; Дупка Центар Растојание : 45x25mm / 1.77"x0.98".Инсталирајте Тип : Плоча Поставена; Боја : Бела; Пакет Содржина : - 2 x Плоча Поставена Рициново.Најлон материјал тркала нудат цврстина и трајност.Погоден за сите кат видови.Совршена замена за дом или канцелариски столови кои имаат тешко, бучно, груба пластика тркала.Опис : * Фиксна Casters Најлон Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала Бела 66lb Капацитет. * Да добиете мазна, тивко тркалање и полно завртување акција, сите, додека за заштита на вашиот подови. * Совршена замена за дом или канцелариски столови кои имаат тешко, бучно, груба пластика тркала. * Забелешка : Секоја рициново капацитет е 30kgr., вкупен капацитет за сите 4 casters е 90kg (се пресметува со 3 casters ).Затоа што кога подот е нерамна, ќе има само 3 casters имајќи тежина.Карактеристики : * Тркала Кол : 50mm / 1.97 инчен * Капацитет : 30kgr. / 66lb на воланот * Стил на : Фиксен, без Кочница * Инсталирајте Тип : Плоча Поставена * Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24 инчен * Дупка Центар Растојание : 45x25mm / 1.77"x0.98" * Тркала Материјали : Најлон * Боја : Бела Пакет се Вклучуваат : * 2 x Плоча Поставена Рициново.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата