• Свеж
Juvielich PP Вртливата Рициново Тркала 1.46 инчен Тркала Кол Пластични 360 степени Врвот Плоча Поставена Рициново Близнак Тркала за Канцеларија Стол Стока Полица Без Кочни

Juvielich PP Вртливата Рициново Тркала 1.46 инчен Тркала Кол Пластични 360 степени Врвот Плоча Поставена Рициново

DEN 174.96
Достапно е за нарачката

Стока

【ГОЛЕМИНА】 Тркала Кол : 37mm / 1.45 инчен; Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 инчен;Дупка Центар Растојание : 20mm x 20mm / 0.79 инчен x 0.79 инчен; Капацитет : 12.5 килограми по воланот. 【АПЛИКАЦИЈА】- Совршени како збир на замена на рициново тркала за мебел кои имаат тешки, бучно, груба пластика тркала. 【ДИЗАЈН】- Без Кочница; Ротира 360 степени; Инсталирате Тип : Плоча Поставена. 【МАТЕРИЈАЛ】- Најлон тркала нудат еластичноста на тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала.Погоден за сите кат видови. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 1 Pcs × Плоча Поставена Рициново.Најлон тркала нудат еластичноста на тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала,направени од најпопуларните не-означување полиуретан(СТП) гума тип ,апсорбира шок и вибрации.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата