• Свеж
LoveinDIY 20Pcs Пластични Машина за Шиење Bobbins Теми Spools за Облека Дизајнер

LoveinDIY 20Pcs Пластични Машина за Шиење Bobbins Теми Spools за Облека Дизајнер

DEN 1862.40
Достапно е за нарачката

Стока

Обновливи Bobbins : Избрани 20 bobbins, можете да повторна употреба слободно.Голема DIY алатки за Занаетите љубовници, казанџии, шивачка, модни дизајнери и сл.Стандардни големини Bobbin, одговара за повеќето апарати за Домаќинство машини за шиење, како што се Пејач, , , Janome итн.Multicolor памук теми може да ги исполни вашите различни шиење потреби.Пакет доаѓаат со пластични складирање случај, таа е организирана и лесен за складирање и за носење.Опис : - Multicolor памук теми може да ги исполни вашите различни шиење потреби - Стандардни големини Bobbin, одговара за повеќето апарати за Домаќинство машини за шиење, како што се Пејач, , , Janome итн Пакет доаѓаат со пластични складирање случај, тоа е организиран и лесно складирање и носат - Обновливи Bobbins : Избрани 20 bobbins, можете да повторна употреба слободно - Голема DIY алатки за Занаетите љубовници, казанџии, шивачка, модни дизајнери etc Specification : - Материјал : Пластични Памук, - за Чување големина : Прибл. 8.5 x 10 x 2.5 cm/3.3 x 3.9 x 0.98 inch Package Вклучува : 20 Парчиња Пластични Машина за Шиење Bobbins и Threads1 Парче за Чување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата