• Свеж
Еден USB Порт Ѕид Полнач,5Pack 1А Брзо Полнење Блок Коцка Патување Полначот Plug Компатибилен со iPhone 13 Про Max,12 Про Max,11 Про Max,SE,8 7 6 Плус,Samsung Галакси S21 Ултра S20 FE S10 S9 Плус,LG

Еден USB Порт Ѕид Полнач,5Pack 1А Брзо Полнење Блок Коцка Патување Полначот Plug Компатибилен со iPhone 13 Про

DEN 453.60
Достапно е за нарачката

Стока

Може да се патува со вашите дневни и ќе биде подготвен секогаш кога ќе треба да дојде на власт вашиот уред. 12, 12 мини, 12 Про Max, SE, 11, 11 Про max, 8, 7, 6 Плус, 5 S, SE, Samsung Галакси S21 Ултра 5 G S20 FE S21 Плус S10e S10 S9 S8 Плус S7, S6 Работ, Белешка 20 Ултра,10+,9, A10 E,A11,A20, А50,A52,F52 5 G,A51,A62,A71,A72,A81,A91, Мото Г-7,G8,G9 Игра,Г-7,G8 Моќ, G6,Г-7,G8,G9 Плус, Google Пиксели 2 3 4 5 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 5 G,LG Stylo 6,5,4 V70 V60 V50 Thinq V30 V35 V40 V50 S G6 Г-7 Одговара G8 G8 X G8 Thin Q G8 S Thin Q G9, LG Сомот и повеќе. 【Smart Идентификуваат Технологија】 : адаптер за полнење Излез : 5 V 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, лесна-за-се постигне услуги на клиентите во рок од 24 часа.Еден Плус 8, 7, 6, 5, 7-Pro, 6 T, 5 T, 5, 3 T HTC 10,10-Evo, U11,U11 Живот, U12,U12+,U-Ултра,U-Play Sony XZ,XZs,XZ1,XZ2,XZ3, Xperia XZ Премија, Xperia 10,10 Плус,XA1,XA2,XA2 Ултра Blackberry, Nokia, GPS, PSP, PS4 Контролер, Дигитална Камера, Таблет, MP3 Плеери, Јадење Hd+ и повеќе USB Уреди.Компактна Големина и Лесен за да го инсталирате : 1. 【Здрав и Пренослив Дизајн】 : Компактен, лесен, лесен за чување.Исто така, обезбеди побезбедна и повеќе надополнување на курс за на вашиот напојува преку USB уреди.【Ѕидни Држачи за Брзо Полнење】 : USB конектор Приклучок ќе се Пријави до 8% побрзо отколку со стандарден ѕид полнач, Брзо полнење за вашиот паметен телефон за да се спаси повеќе време,Ако сте уморни од вашите уреди не полнење ефикасно, ги Штити против текот на полнењето, над струи, и над греење, Полнење престанува кога батеријата е полна.Дома адаптер за полнење овозможува полнење дома или во канцеларија, преку USB кабел.Google Пиксели 2/3/4/5 2 XL/3 XL/4 XL/5 XL/3А 4А-5 A 5 G/ Google Nexus 5 X 6 P.Компактни, лесни, преносливи, стилски, лесно за чување, 3.идеален за stowing во чанта или торба,Држи многу простор во дом или во канцеларија,4.0 AВлез : 100 V - 240 V (САД & Светот Стандард) Полначот со Интелегентни признавање IC чип во внатрешноста е дизајн за да се идентификуваат целосно полнење, која нуди безбедност за употреба, има добиено CE, FCC, Ro HS, и УЛ тврдења.

Особините

USB Output:
(1) USB Port
Input:
AC100-240V 50/60Hz 1A
Output:
DC 5V-1000A
Package List:
5 x Wall Charger :

Најдобрите понуди во категоријата