• Свеж
Автомобил Полнач за Брзо Полнење, 5.4 USB Автомобил Полнач Адаптер Приклучок Брза запалка приклучок за USB Полнач за iPhone 12/12 Про Max/11/11 Pro/SE/XR/X/8,Samsung Галакси S21/S20/S10/Белешка

Автомобил Полнач за Брзо Полнење, 5.4 USB Автомобил Полнач Адаптер Приклучок Брза запалка приклучок за USB Полнач

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

Брз Автомобил Полнач Компатибилен за i Phone 12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/SE 2020/11/11 Pro/11 Про Max/XR/XS/XS Max/X/8/8 Плус/7/7 Плус/6/6 Плус/6 S/6 S Плус/5; Samsung Галакси S21/S21+/S21 Ултра/S20/S20+/S10e/S9/S8/S7/J7/J3/A10e/A01/A11/A20/А50/A51/A52/A71/A72; LG Stylo 6 5 4 3 2 /G8/Г-7/G6/G5; Мото G Моќ/G Перо/G9/G8/Г-7/G6/G5/Z4/Z3/Z2;Google Пиксели 5/4а - /3а/3 X/2,One Plus 9/8/7 и повеќе.Автомобил Брз Полнач : Двојна порта дизајниран автомобил полнач за телефон(КК 3.0 A+2.4 А), КК 3.0 Порт, обезбедува брзо полнење поддржани уреди за полнење до 80% за само 35 мин,4 X побрзо од стандардните полначи, 2.4 USB порт пријава до 2.5 X побрзо од вообичаеното автомобил адаптер.Безбедност Уверување : Нашата брзо полнење автомобил полнач доаѓа со вграден smart IC чип кој го спречува вашиот уред од прекуструјна, што преполнувањето и прегревање.Строга контрола тестови и повеќе заштитата против бранови и кратки кола се обезбеди комплетна безбедност.Компактен Дизајн : Двоен usb автомобил полнач обезбедува резервни преносни автомобил полнач за да ја задржи во вашата патна торба или втор возило;Компактен дизајн со мал и лесен карактеристики за додаде преносливост, лесно се вклопува во штекер со ограничен простор.Пакет содржи : 1 x Брзо Полнење Автомобил Полнач.Било каков проблем во врска со овој usb автомобил полнач за брзо полнење 3.0, ве молиме да бидат слободни да контакт.iphone за во Автомобил Полнач, Брзо Полнење Автомобил Адаптер за полнење Повеќе Пристаништа Мобилен Телефон Автомобил Полначи Двојна USB порти опремен со најсовремени полнење технологија се обезбеди вашите уреди се добие оптимално полнење секој пат кога возите.Брзо Полнење 3.0 автомобил полнач намалува време на полнење со над 80% и овозможува моќен полнење.Мека LED Светло, водителка да се најде полнење пристаништа во темнината лесно.Спецификации Влез : DC 12-24 V, 5.4 ЕДЕН Излез : USB1(QC3.0 A) : DC 3.6-6.5 V=3А; 6.5-9 V=2 A; 9-12 V=1.5 ЕДЕН Излез : USB2(2.4 A) : Вкупно 5 V-2.4 Led индикатор : Сина светлина Вкупната Тежина : 1.05 оз (30g) Компатибилен со i Phone 12, 12 Мини, 12 Pro, 12 Про Max, i Phone SE 2020, 11, 11 Pro, 11 Про Max, XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Плус,7, 7 Плус, 6, 6 Плус, 6 S, 5 Samsung Галакси S21 Ултра, S21 Плус, S21, S20 Ултра, S20 FE, S20 Плус, S20, S10, S10 Плус, S10e, A20e, A10e,S9, S9 Плус, S8, S8 Плус, S7, S7 Работ, S6, S6 Работ, S6 Активни, S5, S4,S3, Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра, 20, 10, 10+, 9, 8, 5, 4, 3 Motorola Мото G Игра, G Моќ(2021), G Пенкало(2021), Мото G Брзо, G Моќ, G Перо, G9, G8 Игра, G8 Плус, Г-7 Моќ, Г-7 се Игра, Г-7 Плус, Г-7 Motorola Мото G6, G6 Плус, G6 Игра, G5, G5 Плус, Z3, Z3 Игра, Z2 Сила Издание, Z2 Игра, Z4, M, X4 LG V60, V50, V40, V35, V30 S, G8, G8 S, G8 X, Г-7 Thin Q, LG V30, V20, G6, G5, Г4, Г3, G2, Q7, Q7+, П8, K10, K20, K30, K50, LG Stylo 4, 5, 5+, 6 Google Пиксели 5, 4а -, 4 XL, 4, 3а, 3а XL, 3 XL, 3, 2 XL, 2, XL One Plus 9, 9 Pro, 8 Pro, 8, 7 T Про, 7 T, 7 Pro, 7, 6 T, 6, 5 T, 5, 3 T, 3 , 2 И повеќе паметни телефони/уреди.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата