• Свеж
Hofasiii Унисекс лесни удобно супер меки кадифен minky бебе ќебе во 30x40, Новородените Примање РАКЕТА Бебе момче девојка ќебиња Со Точки Поддршка, деца родово-неутрални minky

Hofasiii Унисекс лесни удобно супер меки кадифен minky бебе ќебе во 30x40, Новородените Примање РАКЕТА Бебе

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина на & Материјал : 100% полиестер Унисекс лесни удобно супер меки бебе кадифен minky ќебе во 30x40, еден слој mink / еден слој точка mink.Супер мека и свиленкаста на допир, прави погоден за вашето бебе е чувствителна кожа.Употреба : тоа е дебела доволно да ги задржи детето топло, но, тенка е доволно за да не се прегрее нив, без разлика на температурата, може да се користи во секоја сезона , како и лето , зима , autum и пролет.Се користи како лист во мали bassinet , како ќебе во шетач и надвор, старечки маска , деца, како столче што е одлично за патувања надвор, одлична за притискам и спиење, тоа е совршен за кампување, одење и лесно да се свитка и пак од далеку.Користете го за во канцеларија чекалницата дреме.Исто така може да се користи на домашни миленици.уникатен дизајн : секој дизајн е уникатен.Вие не може да се најде било која друга несоодветна оној кој е ист со нас.Со класични животните и природата тема на пријатна ќебе,.Повеќе Машина за чистење : Ви треба за миење ќебе пред употреба.И може да се мие со ладна на нежни циклус.Не висока температура за перење .Имајте ќебе далеку од оган.Подарок избор : Таа е совршен избор за автомобил, лулка, шетач, cot, креветчето, кревет, затворен, патување , одмор, отворено, канцеларија чекалницата дреме.И, исто така, добар избор за бебе туш подарок, новородените подарок, нова мајка подарок, фестивал или роденденски подарок.Тоа ќе биде добра компанија за вашето семејство , пријатели, љубов, бебе, и мама.Тоа може да се користи дома за да играат спиење , laytime или storytime.тоа е густа доволно да ги задржи детето топло, но, тенка е доволно за да не се прегрее нив, без разлика на температурата, може да се користи во секоја сезона , како и лето , зима , autum и пролет.Се користи како лист во мали bassinet , како ќебе во шетач и надвор, старечки маска , деца, како столче што е одлично за патувања надвор, одлична за притискам и спиење, тоа е совршен за кампување, одење и лесно да се свитка и пак од далеку.Користете го за во канцеларија чекалницата дреме.Исто така може да се користи на домашни миленици.тоа е густа доволно да ги задржи детето топло, но, тенка е доволно за да не се прегрее нив, без разлика на температурата, може да се користи во секоја сезона , како и лето , зима , autum и пролет.Се користи како лист во мали bassinet , како ќебе во шетач и надвор, старечки маска , деца, како столче што е одлично за патувања надвор, одлична за притискам и спиење, тоа е совршен за кампување, одење и лесно да се свитка и пак од далеку.Користете го за во канцеларија чекалницата дреме.Исто така може да се користи на домашни миленици.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата