• Свеж
Acrux7 Магија Чистење Гумичка Сунѓер, 50 Пакет Магија Гумичка Сунѓери Меламнин Пена за Чистење Подлога, Гумичка Сунѓерот за Бања, Кујна, Подот, Baseboard

Acrux7 Магија Чистење Гумичка Сунѓер, 50 Пакет Магија Гумичка Сунѓери Меламнин Пена за Чистење Подлога, Гумичка

DEN 335.76
Достапно е за нарачката

Стока

меламнин пена гумичка сунѓери - Користете само вода со овие чистење сунѓери да се отстрани повеќето тврдоглави дамки од речиси секоја површина, без хемикалии се потребни.Користи Хемиско магијата влошки за чистење се исто така погодни за отстранување на прашина и нечистотија.Намалување на Големина На гумичка сунѓерот меламнин димензии се 10cm x 6cm x 2cm, Дизајниран во погоден правоаголен облик кој може да се намали за големината на вашите барања.Мулти-цел - чистење Плочки, кујнски апарати, мијалник, кожа мебел, врати, ѕидови, пластика, стакло, обувки, играчки, и многу повеќе може да се чистат со користење на оваа магија гумичка сунѓерот и вода.Обновливи Меламнин Сунѓер - По секоја употреба, ве молиме да не го мачкам тоа, само треба да се впие nanosponge во вода, вода молекула ќе влезе нанометри дупка структура и валкани која беше внесена во дупки ќе излезе автоматски.Acrux7 Сунѓер е гумичка направена од нанометри сунѓер, тие се најдобри кујна сунѓери, усвојување на механизмот на физичко чистење и чистење со вода сама, далеку од хемикалии за чистење.Големо чистење решение за вашата кујна, бања, подот, baseboard и ѕидот чистење со здравјето и животната средина.Спецификации : Боја : Бела повторна употреба : Да Димензија : 10*6*2 cm Материјал : Нано сунѓерот Штетна состојка : Нема Пакет се Вклучени : 50 PCS x ACRUX7 Бела Магија Чистење Гумичка Сунѓери Карактеристики : - ACRUX7 Сунѓерот гумичка се универзални и може да се користи на различни површини.Совршен за отстранување на бојата, scuff траги од чевли, храна дамки на работа блузи, и ронки од аглите - Без хемикалии, додаде, силна моќ чисти со вода сам. - Нано-сунѓерот може да го апсорбира речиси секоја валкани. - Невкусна, безопасно и не-токсични за вашиот дом вистински чисти без загадување. - Дизајниран во погоден правоаголен облик кој може да се намали за големината на вашите барања. - Совршени за оние празнини и агли кои се тешко да се reach Use Совети : 1. Со цел да се задржи подобро нано-структура, ве молиме да не го мачкам тоа. 2. Ако чистење на сунѓерот е премногу валкан, по употреба, ве молиме размена на нови една за избегнување на вториот контаминација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата