• Свеж
wendeekun MP4 Плеер,Преносни HiFi MP4 Плеер Мини Музика музички Плеер FM Радио Снимач на Звук со Крстот Копчето,Едноставен и Лесно да се Разбере,Компактен Дизајн

wendeekun MP4 Плеер,Преносни HiFi MP4 Плеер Мини Музика музички Плеер FM Радио Снимач на Звук со Крстот Копчето,Едноставен

DEN 515.76
Достапно е за нарачката

Стока

Слим mp4 плеер има водат игра функција и нејзините кориснички интерфејс дизајнот е едноставен и лесно да се разбере.Компактен дизајн, лесен во тежина, во мали димензии, лесно може да се стави во џебот за да го носат.Тоа е шарени екран кој може да прикаже кориснички интерфејс, видео, слики, книги, повеќе од јасно.Таа користи копче за контрола на дизајнот, ќе можете брзо да изберете музика, видео или за функција од една од нив.Исто така многу погодни за студијата, можете да преземете некои звук во тоа и се слуша насекаде.Спецификација : Предмет Тип : MP4 Плеер Материјал : АБС Боја : Црна Тежина : Околу. 82.0 g/2.9 оз Модел : Т1 Аудио Формат : MP3 Формат за Видео : AMV Слика Формат : Поддршка JPG, JPEG Е-книга во Формат : Поддршка TXT Поддршка на аудио и евидентирање на функцијата Меморија : Мемориска Картичка (не е Вклучен) Батерија Тип : 180m Ah Литиум Батерија Интерфејс : Микро USBx1, 3.5mmx1 Пакет Листа : 1 x MP4 Плеер 1 x Кабел за Податоци 1 x Слушалка.

Особините

Item Type:
 MP4 Player
Material:
ABS
Color:
Black
Weight:
Approx. 82.0g/2.9oz
Model:
T1
Audio Format:
MP3
Video Format:
AMV 
Picture Format:
Support JPG, JPEG
E-book Format:
Support TXT
Support audio and recording function :
Memory:
Memory Card (not Included)
Battery Type:
180mAh Lithium Battery
Interface:
Micro USBx1, 3.5mmx1
Package List:
1 x MP4 Player 1 x Data Cable :
1 x Earphone :

Најдобрите понуди во категоријата