• Свеж
Моќ Лента, Kumi 45W USB Напојување Ленти со 2 Места 3 USB Порти(PD 25W), 5ft Плетенка Продолжување Кабелот Рамен Plug Станица за Полнење за Патување, Брод, Дом, Канцеларија Компатиб

Моќ Лента, Kumi 45W USB Напојување Ленти со 2 Места 3 USB Порти(PD 25W), 5ft Плетенка Продолжување Кабелот Рамен

DEN 719.76
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [5 во 1 Сокет] : KUMI surge protector моќ лента со 2 AC Штекер + 2 USB-C Port + 1 USB A дизајнирани.Моќта лента може да ви наплати 5 електрични уреди истовремено, како што се лаптопи, таблети, мобилни телефони, слушалка, ламба итн. [High-Speed Брзо Полнење] : Задолжен за i Phone 13,12 и други модели на i Phone и до 3 пати побрзо отколку со обичните полнач. [Широк Компатибилност] : Нашата моќ лента со usb компатибилен со i Phone 13/мини/Pro,12 Про Max/12 Pro/12/12 Мини, Mac Book Pro, i Pad Про, Switch, Галакси S21 Ултра / S21 / S20 Ултра / S20 / Белешка 20 / Белешка 20 Ултра / Забелешка 10 +, Пиксели 5 / 4а -, и други електронски уреди.Лесен за употреба за патување, брод, дома, во канцеларија и на отворено ocasions. [Повеќе Сигурност Заштита] : KUMI usb напојување со лента ви обезбедува целосна заштита од Над-Температура, во Текот Тековната Заштита, во Текот-Напон Заштита, Кратки-Коло Заштита, Над-Моќ Заштита, Пренапонска Заштита. [Простор-за Заштеда на енергија и Преносни Дизајниран] : Мерење 3.34"*3.34"*1.06" и со 5 метри долг кабелот.Погоден за дом,канцеларија.Исто така, добро се вклопува во вашата торба за лаптоп или багаж за извади.Тоа е компатибилен со 100~240 V во светот напон, кој е совршен за патување, внатрешна и надворешна употреба.

Особините

Input :
125V 60Hz 10A 1250W

Најдобрите понуди во категоријата