• Свеж
USB В У Облик на Кабел, Halokny USB 2.0 Машки 180 Степен USB Тип В Машки У Облик на Кабелот е Соодветен за Мобилен Телефон и Таблет Полнење (1Ft/30cm)

USB В У Облик на Кабел, Halokny USB 2.0 Машки 180 Степен USB Тип В Машки У Облик на Кабелот е Соодветен за Мобилен

DEN 184.56
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со голем број на Android телефони, како што се Галакси a52, Галакси А50, Галакси a8s, Галакси a9s, Галакси S21, Галакси S21 +, Huawei Нова 8, Huawei Нова 8 pro, Huawei колега X2, Huawei колега 40, Huawei колега 40 про, Итн.Професионална и уникатна 180 степен U-облик дизајн го прави полнење поудобно кога ќе се игра на мобилни игри и видео разговор.180 степен U-облик USB A машки да USB тип В машки адаптер кабел ви овозможува да ја полните или синхронизирате помеѓу USB и USB C уреди.Школка на овој производ е направен од ПВЦ, со вграден-во високо-квалитетни месинг, висока температура отпор, добра спроводливост, добри механички својства, затегнувачка цврстина на за 60 MPa.Должина : 1 ft / 30cm.USB В У Облик на Кабел, Halokny USB 2.0 Машки 180 Степен USB Тип В Машки У Облик на Кабелот е Соодветен За Мобилен Телефон И Таблет Полнење (1 Ft/30cm) Кога се користи мобилен телефон или таблет компјутер за да се види на видео игри и да разговарате онлајн, податоците линија на micro5p машки мобилен телефон може да се претвори во еден вид C машки преку адаптер линија за остварување на пренос на податоци и полнење на тип C интерфејс мобилен телефон, таблет компјутер.По адаптер, податоците линија е поставена на задниот дел на мобилен телефон, без да влијаат на функцијата на мобилен телефон, Бариера бесплатно полнење и пренос на податоци за мобилни телефони или таблети.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата