• Свеж
Училиште Патување Flatware Отворено Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе Маса Украс Круна Срцето Со Лажица(Б)

Училиште Патување Flatware Отворено Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе Маса Украс Круна Срцето Со Лажица(Б)

DEN 840.00
Достапно е за нарачката

Стока

Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Кафени Лажички.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Како на сликата покажува.Облик : Нордиските Стил.Сосема Нов и Висок Quality Material : Нерѓосувачки Steel Feature : Порибено,Еко-Friendly Color : Како на сликата shows Shape : Нордиските Style Name : Кафе Spoons Use : Шеќер, Кафе, Чај сладолед Десерти Дегустација Spoons Size : Како на сликата shows Package се Вклучени : 1pcs Warm Совети : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за прирачник за мерење.Ви благодариме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата