• Свеж
Nikon 13059 COOLPIX Црна Кожа Случај

Nikon 13059 COOLPIX Црна Кожа Случај

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Кожа Дигитална Камера Случај.Ја заштитува вашата Камера од Нула и Прашина.Број На Модел : 13059. Објектот Пакет Тежина : 1.0 lb.Овој Nikon S Серија Кожа Случај (Црна) е прикажано, хоризонтална камера торбичка направени да носат Nikon Coolpix S6000, S8000, S8100, S9000 и P310 дигитални камери.Тоа се врши од страна на оригиналниот камера рака.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата