• Свеж
Автомобил Фарови Боја Налепница, Автомобил Светла Филм Покрие Светлина Шарени Сјајна Авто Заврши Налепница Додатоци Автомобили (3060CM-Виолетова)

Автомобил Фарови Боја Налепница, Автомобил Светла Филм Покрие Светлина Шарени Сјајна Авто Заврши Налепница Додатоци

DEN 177.36
Достапно е за нарачката

Стока

Применливи информации : Постојат 60cm, 100cm, 120cm, три должини, ве молиме да се утврди големината за да ги задоволат вашите потреби, може да постојат и други модели детални или не се споменати подолу, ако не сте сигурни дали нашите производи се компатибилни со вашиот возило, Добредојдени да не контактирате директно!.Опис на производот : Ова е само-лепило, кора-и-стап филм налепница.Сјај за третман на површината на филмот, бојата ќе се промени, различни агли ќе видите различни бои, преферирана материјал за замена на црн проѕирен слој.Одлични перформанси : отпорност на топлина, водоотпорен, сончање, добра светлина трансмисија, мазна површина, растеглив.Нема да избледи, чипс, пукнатини и ќе трае подолго, повеќе практично да го замени на функцијата.Лесен за инсталација : производот е лесно да се инсталира и расклопување, елиминирање на потребата за сложени чекори и замена на оригинални делови.Совршен по-продажбата на : Еј, јас сум многу среќен што можете да се обрне внимание на овој производ.Ако ви се потребни овие производи, ве молиме цел директно, како и сите производи во нашата продавница може да се врати бесплатно во рок од 7 дена од денот на пристигнувањето!Треба да се грижите за по-продажбата на услугата!.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : Темно Сина, Виолетова, Розова, Црвена, Жолта (Изборен) Изборен Должина : 60cm / 23.6 во, 100 cm / 39.4 во, 120 cm / 47.2 во Налепница Ширина : 30 cm / 11.8 во Тежина : Околу. 43-100 g Пакет Листа : 1 * Автомобил Светла Филм Налепница (Автомобил е фотографски проп).

Особините

Condition:
Brand New
Material:
PVC
Color:
Dark Blue, Purple, Pink, Red, Yellow (Optional)
Optional Length:
60cm / 23.6 in, 100 cm / 39.4 in, 120 cm / 47.2 in
Sticker Width:
30 cm / 11.8in
Weight:
Approx. 43-100 g
Package List:
1 * Car Headlight Film Sticker :
(Car is photographic prop) :

Најдобрите понуди во категоријата