• Свеж
2Pieces Пластични Bobbin Winder+60 Парчиња Крст-Бод Тема Носителот одговара за Везови Конец Организатор

2Pieces Пластични Bobbin Winder+60 Парчиња Крст-Бод Тема Носителот одговара за Везови Конец Организатор

DEN 969.60
Достапно е за нарачката

Стока

Овој конец bobbin winder е страна чудак операција, кој е лесен за употреба, можете да го користите конец bobbins да се класифицираат различна боја нишка, со помош на bobbin winder, тоа го прави ликвидација лесен, удобен за вашата работа.Постојат два тема клипови на секој одбор да се задржи на крајот на линија заглавени, исто така, може да се етикетирани како овие со маркер пенкало за лесно наоѓање.Мазна работ, нема да боли вашата рака додека го користите.Со доволно ликвидација одбори за траен употреба.Овој сет на тема картички може да ви помогне да се организираат и да untangle останатите теми, продавница игла занает лесно, спречување на нив добивање twined, лесен и удобен за класифицирање.Ви помогне да заштедите конец, skein, washi лента,нека ви лесен за употреба, во случај на различни теми ќе бидат во хаос.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет на - мала тежина, рака управувана и лесен за употреба - Инсталирате bobbins на алатката, помага да се направи ликвидација на волна и многу други низи се организираат многу полесно.- Многу корисно за шиење, плетење и crocheting - Настава : Стави string на пластична bobbins на прв, а потоа рака cranking алатката за да правец на стрингот или волна.Спецификација : - Материјал : Пластика - Големина на bobbins : Прибл. 4x3.6cm / 1.57x1.42inch - Големина на ликвидација алатка : Прибл. 9.5x4.5см / 3.74x1.77inch Package Вклучува : 2 Парче Волна Предиво Winder Tool60 Парчиња Пластични Bobbins Note : Освен за самиот производ, со исклучок на други стоки.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата