• Свеж
Електроника-Салон Пластични Круг Spacer Асортиман Комплет. OD 11mm, ID 6.2 mm, L 3 до 25мм, за M5 Завртки. Должина 3мм 4mm 5mm 8мм 10мм 12mm 15mm 18mm 20mm 25мм, Пластика, ABS ќор-сокак.

Електроника-Салон Пластични Круг Spacer Асортиман Комплет. OD 11mm, ID 6.2 mm, L 3 до 25мм, за M5 Завртки. Должина

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пластични Круг Spacer Асортиман Комплет.OD 11mm, ID 6.2 mm, L 3 до 25мм, за M6 Завртки.Надворешниот дијаметар 11mm / 0.433", внатрешен дијаметар 6.2 mm / 0.244", должина 10 вредности : 3мм 4mm 5mm 8мм 10мм 12mm 15mm 18mm 20mm 25мм.Материјал : ABS, Боја : Крем-бело.ОВИЕ НЕ СЕ НАВОЈ има дозвола за M6 завртки.Спакувана во пластична кутија, 100% нов, не се користи, Ro HS согласност.Пластични Круг Spacer Асортиман Комплет.OD 11mm, ID 6.2 mm, L 3 до 25мм, за M6 Завртки.Надворешниот дијаметар 11mm / 0.433", внатрешен дијаметар 6.2 mm / 0.244", должина 10 вредности : 3мм 4mm 5mm 8мм 10мм 12mm 15mm 18mm 20mm 25мм.Материјал : ABS, Боја : Крем-бело.ОВИЕ НЕ СЕ НАВОЈ има дозвола за M6 завртки.Спакувана во пластична кутија, 100% нов, не се користи, Ro HS согласност.Пакување Листа (должина количество) : 3мм / 0.118", x10pcs 4mm / 0.157", x10pcs 5mm / 0.197", x10pcs 8mm / 0.315", x10pcs 10мм / 0.394", x10pcs 12mm / 0.472", x10pcs 15mm / 0.590", x10pcs 18mm / 0.709", x10pcs 20mm / 0.787", x10pcs 25мм / 0.984", x10pcs.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата