• Свеж
Eurobuy 300pcs М3 Месинг Standoffs Завртки Ореви Асортиман Комплет Хексадецимален Машко-Женско/Женско-Женско Стенд-Оф DIY Сет за PCB Плоча

Eurobuy 300pcs М3 Месинг Standoffs Завртки Ореви Асортиман Комплет Хексадецимален Машко-Женско/Женско-Женско

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Standoffs се направени од високо-квалитет месинг материјал, издржлив и долг животен век.Добро полиран површина без било bur се чувствува мазна и сосема удобно.Водоотпорен, рѓа-отпорни, и лесно да се чисти, вие едноставно можете да го исчистите со крпа.Оваа група ги вклучува и Женски-Женски standoffs и Машки-Женски standoffs во различни големини.Добро заштитени и избрани во пластична кутија за практично користење и чување.Опис : ќор-сокак е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, standoffs обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Женски-Женски standoffs и Машки-Женски standoffs се и вклучени во овој сет од различни големини.Карактеристики : Материјал : Brass Box Големина : Прибл 12.8 x 6.5 x 2,2 см / 5.04 x 2.56 x 0.86"Тежина : 320g(прибл.) Тип Големина Количина Машки-Женски М3 (4mm + 4mm) 30 Машки-Женски М3 (6mm + 6mm) 30 Машки-Женски М3 (6mm + 8мм) 30 Машки-Женски М3 (6mm + 10мм) 30 Машки-Женски М3 (6mm + 12mm) 30 Женско-Женско М3 (4mm) 30 Женско-Женско М3 (6mm) 30 Женско-Женско М3 (8мм) 30 Женско-Женско М3 (10мм) 30 Женско-Женско М3 (12mm) 30 Пакетот Вклучува : 1 Кутија(300pcs) x Standoffs Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата