• Свеж
Yosoo Вратата Latch Црна Згусне Безбедноста Стража Не-Крадец Цинк Легура Гром Latch Лесно да се Инсталира за Домаќинство Прозорец Кабинет

Yosoo Вратата Latch Црна Згусне Безбедноста Стража Не-Крадец Цинк Легура Гром Latch Лесно да се Инсталира за

DEN 222.96
Достапно е за нарачката

Стока

【Поддржува 180° Мазна Ротација】Поддржува 180° мазна ротација, лесно да се префрлите помеѓу отворените и затворените држава. 【Применливи Сцена】Вратата latch е широко се користат во мебел како што се дрвени врати, лизгачки врати, прозорци, кабинети и др. 【Бранеа】Бранеа површински третман, убава и исклучителна, корозија-отпорни, не е лесно да се оксидираат и ' рѓа. 【Дебели】Користење дебели цинк легура материјал, издржлив, носат-отпорни, и долг животен век. 【Лесно да се Инсталира】Лесно да го инсталирате, со завртка додатоци, силен и цврст, не е лесно да се изгубат, добра безбедност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Latch Material : Цинк Alloy Color : Black Installation Метод : Завртка Fixing Uses : Кабинети, Лизгачки Врати, Прозорци и др.Тежина : Околу. 80g / 2.8 oz Package Големина : Прибл. 10.00x5.00x3.00cm / 3.9x2.0x1.2in Пакет Листа : 1 x Вратата Latch1 x Accessory6 x Завртка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Latch
Material:
Zinc Alloy
Color:
Black
Installation Method:
Screw Fixing
Uses:
Cabinets, Sliding Doors, Window, etc.
Weight:
Approx. 80g / 2.8oz
Package Size:
Approx. 10.00x5.00x3.00cm / 3.9x2.0x1.2in
Package List:
1 x Door Latch :
1 x Accessory :
6 x Screw :
1. Please allow 0-1in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобрите понуди во категоријата