• Свеж
SANYEE 2 Парче Шорцеви Сет за Жените, Тренерки Вратоврска Боја Кратко Sleeve Врвот и Шорцеви Дневна Носат Облека

SANYEE 2 Парче Шорцеви Сет за Жените, Тренерки Вратоврска Боја Кратко Sleeve Врвот и Шорцеви Дневна Носат Облека

DEN 1560.00
Достапно е за нарачката

Стока

Drawstring затворање.Мека,еластичен и удобно ткаенина,дише и не беспомошна.Моделот се различни.Можете да не одат во ред со оваа.Секси две парче облека, без да се непристојни, кој е многу фантастични и модата во Хаваи,меден Месец,плажа одмор и одмор.Прилагодливи завој сечење на врвот со креативни начини за облека,ќе може да се свитка надолу да се изложи на рамената или носат bunched до околу деколте да се покаже длабоката V вратот.Висок половината стомак cntrol ќе ја покажат твоите најдобри карактеристики кога ќе танц или walk.Додворувања облека,лабава и удобен широк нога palazzo долги панталони romper,во тело-hugging дизајн,да те направи да изгледаат секси и шармантна.Тоа е добра лето jumpsuits за жените,случајни завој поправете топ дизајн прегратки на телото.Исклучително секси,одлична за пролет и лето,било карневал активност,датира,партија,вечер,одмор, плажа партија,одморалишта,базен партија,крстарење,покрај базенот,Тен Салон,клуб ноќ,вечер излезе.Најдобар избор за сурфањето,пливање или плажа носат.Повик 2 парче облека со модата цветни печати шалче.Отсечени и лак-јазол пред дизајн е апсолутно совршен и секси и лесно да се носат,завој остава повеќе детали за sexiness.Широк нога лабава и удобно се чувствува многу згодна и да ви помогне да добие многу комплименти.Објектот specifics Season : Summer Gender : Жените Материјал : Polyester Decoration : None Clothing Должина : Regular Sleeve Должина : Краток Sleeve Collar : O Neck Pattern Тип : Printing Style : Мода,Causal Features : 1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна wearing2. Стилски и модата се направи што повеќе attractive3. Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Пакет include1 PC Cami+1 PC Shorts Size табела : Големина : SBust : 92cm/36.22"Топ Должина : 67cm/26.38"Половината : 66cm/25.98"Панталона Должина : 46cm/18.11"Големина : MBust : 98cm/38.58"Топ Должина : 68cm/26.77"Половината : 70cm/27.56"Панталона Должина : 47cm/18.50"Големина : LBust : 104cm/40.94"Топ Должина : 69cm/27.17"Половината : 74cm/29.13"Панталона Должина : 48cm/18.90"Големина : XLBust : 110cm/43.31"Топ Должина : 70cm/27.56"Половината : 78cm/30.71"Панталона Должина : 49cm/19.29"Големина : XXLBust : 116cm/45.67"Топ Должина : 71cm/27.95"Половината : 82cm/32.28"Панталона Должина : 50cm/19.69".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата