• Свеж
WOIWO 3 ЕЕЗ Коса Салон Косата Измијте Шише Хемиско Чистење Шише Боја Крем Шише Исплакнете Шише Перм Грижа Шише Салон за Убавина Алатки

WOIWO 3 ЕЕЗ Коса Салон Косата Измијте Шише Хемиско Чистење Шише Боја Крем Шише Исплакнете Шише Перм Грижа Шише

DEN 561.60
Достапно е за нарачката

Стока

100 Нови Висок квалитет.шише тело со скала, чешел заби со вода штекер, ниту визуелна инспекција, лесни само-боење.хуманизирано дизајн, додека нежно го прегрна, ќе има паста тече на косата погоре, дури и боење.Со една рака, можете да го боја на вашата коса без да се расправаме.Дизајнерот дизајни на кружен лак се справи, ужива удобно се чувствуваат искуство.косата е еднаков со коса боја, чешел забите со вода дупка, може да биде суво чистење шише, исто така, може да се користи како боја на косата чешел, удобен и практичен.Информации за производот Материјал : plastic Product боја : бела, виолетова, pink Product капацитет : 60 ml Product тежина : 30 g/piece Fashionable фризерски хемиско чистење шише, шишето тело со скала, чешел заби со вода штекер, може да се користи како хемиско чистење шише, исто така, може да се користи како боја на косата чешел, удобен и практичен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата