• Свеж
Кука Мамка за Ослободување Клип Риболов Кука Клип Чадор Стил Мамка за Обновливи се Справи со Кука Мамка за Ослободување Надолу Поздравниот Клип 10pcs

Кука Мамка за Ослободување Клип Риболов Кука Клип Чадор Стил Мамка за Обновливи се Справи со Кука Мамка за Ослободување

DEN 1867.20
Достапно е за нарачката

Стока

Лесно да се носат : Риболов Справи со Поздравниот не заземаат многу простор и може да се носи со вас.Цел : Мамка Клипови може да се користи за да се инсталира на риболов мами, куки и риболов за брз за одвојување.Обновливи : Одвојување на Алатката може да се користи после чистење.Материјал : Кука Мамка Клипови се изработени од АБС и од не ' рѓосувачки челик, кои се силни и го носат-отпорни.Примена : Кука Мамка за Ослободување Клип може да се користи со повеќето куки со максимална големина на 6/0. Опис : Кука Мамка Клипови може да ви помогне лесно да се отстрани риба од кука, мамка или мамка, со прилагодливи висока еластичност.Тоа е погоден за заеднички риболов јазли,и се заклучува на јадица и мамка во место за да се намали за одвојување време на фрлање процес.На Јадицата Мамка за Ослободување Клип е мал и лесно да се носат на отворено.Карактеристики : Риболов кука клип-Боја : Bule.-Материјал : ABS и нерѓосувачки челик.-Големина : 4x0.8 см/1.57x0.31 инч.Кука Мамка Клипови е долгорочна риболов алатка.Пакет Including10 * Риболов кука клип.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата