• Свеж
uxcell 100pcs М3 35+6mm Женски Машки Конец Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб

uxcell 100pcs М3 35+6mm Женски Машки Конец Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб

DEN 587.76
Достапно е за нарачката

Стока

Име На Производ : Хексадецимален Ќор-Сокак Spacer.Машки Конец Должина : 6mm / 0.24-инчен ; Женски Навој Должина : 35mm / 1.38-инчен; Хексадецимален Страна Ширина : 5.2 mm / 0.2-инчен.Тема Големина : M3; Вкупна Должина : 41mm / 1.61-инчен ; Нето Тежина : 422g; Материјал : Месинг; Боја : Злато на Ѕвонење.Дувачкиот материјал, машки женски тип на навој, и тоа е совршен за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Хексадецимален ќор-сокак Spacer.Опис : Месинг материјал, машки женски тип на навој, и тоа е совршен за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.спецификации : Име на Производ : Хексадецимален ќор-сокак Spacer Male Тема Должина : 6mm / 0.24-inch Female Тема Должина : 35mm / 1.38-inch Hex Страна Ширина : 5.2 mm / 0.2-inch Thread Големина : M3 Total Должина : 41mm / 1.61-inch Net Тежина : 422g Material : Brass Color : Злато Tone Package Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Хексадецимален ќор-сокак Spacer.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата