• Свеж
uxcell 100 Компјутери M3 x 25мм Црна Најлон Хексадецимален Хексагонална Навој Spacer Поддршка

uxcell 100 Компјутери M3 x 25мм Црна Најлон Хексадецимален Хексагонална Навој Spacer Поддршка

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Nylon.Net Тежина : 57g; Пакет Содржина : 100 Компјутери x Најлон Spacer.Главната Боја : Црна.Големина : M3 x 25мм/0.12"x1"(ID*H).Име На Производ : Spacer.Поправи помеѓу PC одбор и машина одбор, хексагонални не пропадна лесно.Изработени од најлон, несигурен за да бидат скршени и може да се користи за долго време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата