• Свеж
Gigabyte AORUS Nvme Gen4 М. 2 500GB PCI-Експрес 4.0 Интерфејс Високи Перформанси Игри, со Полно Тело, Бакар Топлина Засилувач, Toshiba 3D NAND, НПД Кеш Бафер, 5 Година Гаранција SSD GP-ASM2NE6500GTTD

Gigabyte AORUS Nvme Gen4 М. 2 500GB PCI-Експрес 4.0 Интерфејс Високи Перформанси Игри, со Полно Тело, Бакар

DEN 3695.76
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Форма Фактор : М. 2 2280. Интерфејс : PCI-Експрес 4.0 x4, NVMe 1.3. Вкупен капацитет : 500 GB.Секвенцијален прочитајте брзина : до 5000 MB/s.Секвенцијален пишување брзина : до 2500 MB/s.Форма Фактор : М. 2 2280 интерфејс : PCI-Експрес 4.0 x4, NVMe 1.3 вкупен капацитет : 500 GB последователни прочитајте брзина : до 5000 MB/s последователни Пишување брзина : до 2500 MB/s носат израмнување, над-обезбедување технологии Скриј & С. М А Р Челик поддржани целосно тело бакар топлина засилувач гаранција : ограничена 5 Години.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата