• Свеж
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ТФ-37FL-6 Нерѓосувачки Челик Разгореа Цевка Фитинзи, Машки стрејт (Straight): 1/2 Машки JIC 37 Сте 1/2 NPT Машки

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ТФ-37FL-6 Нерѓосувачки Челик Разгореа Цевка Фитинзи, Машки стрејт (Straight): 1/2 Машки

DEN 897.60
Достапно е за нарачката

Стока

Разгореа Агол : 37°; Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик; Стил : Машки Права.Облик : Прав; За Цевка OD : 1/2".Цевка Тема Тип : UNF; Цевка Тема Големина : 3/4"-16. Цевка Тема Тип : NPT Male Pipe Големина : 1/2".Конекција (A) : 1/2" Машки JIC 37 Сте; Поврзување (Б) : 1/2" NPT Машки.Со цел да се вклопи разгореа метални цевки, овие приклучоци се обезбеди со лешник и нудат тесни метал на метал печат за висок притисок апликации. 316 од не ' Рѓосувачки Челик нуди одлична отпорност на корозија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата