• Свеж
Ноктите Вежба Битови во Собата, 5 Тип на Нерѓосувачки Челик Керамички Цилиндричен Облик Мелење Главата Помине Вежба Малку Нокти Маникир Вежба Ноктите Полирање на Н

Ноктите Вежба Битови во Собата, 5 Тип на Нерѓосувачки Челик Керамички Цилиндричен Облик Мелење Главата Помине

DEN 186.96
Достапно е за нарачката

Стока

ПРАКТИЧЕН И ИЗДРЖЛИВИ - Остри и лесен за користење, заштеда на време.Можете лесно да се изостри, мелење, машина, обликот, мазна, полски и облик на гел ноктите и да ги отстраните мртвите кожата да добиете идеален нокти форма.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН USE - 5 видови на нокти вежби, маникир или педикир алатки може да полски и преструктуирање ноктите.Поради различни жито големина на мелење глави се користи за нокти мелење, тие се погодни за секоја ситуација.Сè, од супер казна за да се супер крупни.ПОГОДЕН ЗА Нокти маникир, лак, ноктите чистење итн.Многу погоден за мелење, полирање, пилинг, дупчење, резба arcs, погоден за природни нокти и вештачки нокти.Одлично изработка и ригорозни тестирање може да се заштити кожата од оштетување.ВИСОК КВАЛИТЕТ на - На ноктите удар алатка е еколошки, рѓа-бесплатно, рѓа-слободни и да не ги ноктите.Подолг живот, стабилна хемиски својства, отпор да се киселини, бази и други сода материјали.Лесно да се чисти со вода, многу безбедно за нокти.БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - На керамички материјал има подолг животен век, стабилна хемиски својства и е отпорна на киселини, бази и други сода материјали.Лесно да се чисти со вода, многу безбедно за нокти.Овој производ има 5 видови помине вежба битови, кои се одлични алатки за маникир или педикир, помагајќи ти да се полски и преструктуирање на вашите нокти.Одлично за мелење, полирање, пилинг, вежба, резба radian, погоден за природни нокти како и вештачки нокти.Што чекаш?Карактеристики : 5 видови на нокти вежба битови, голема алатки за маникир или педикир, помагајќи ти да се полски и преструктуирање на вашите нокти.Одлично за мелење, полирање, пилинг, вежба, резба radian, погоден за природни нокти како и вештачки нокти.Високо квалитетен материјал, модерни форми, удобно чувство на допир, полесно да ги отстраните мртвите кожата во близина на вашите нокти.Погоден за нокти салон или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома.Тоа се прави на керамички и нерѓосувачки челик, трајни, носат-отпорни, и не е лесно да ' рѓа.Мазна ротација, нема да се лизга, која може да ја зајакне безбедноста.Лесен и пренослив, лесен за употреба и носат.Спецификација : Тип : Ноктите Старечки Алатка Материјал : Керамички + ' Рѓосувачки Челик Боја на Малку Главата : Бела Изборен Тип : 01# Оган Стрелка M, 02# Топката Главата M, 03# Круг Главата M, 04# Пченка Главата M, 05# Круг Рамна Глава M Вкупна Тежина : Околу. 6g Пакет Листа : 1 * Помине Вежба Малку Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.И поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата