• Свеж
Harilla 50Pcs 13-18cm Лабава Петел Hackle Опашка Пердув за Уметност и Занает, DIY Нога Спортски Отворено Играчка Игра, Накит Одлуки, Дома Декорација - Небото Сино

Harilla 50Pcs 13-18cm Лабава Петел Hackle Опашка Пердув за Уметност и Занает, DIY Нога Спортски Отворено Играчка

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Одлично за fascinator коса клип, коктел шапка, earring, ѓердан, фенси облека топката маска, и било пердув DIY проекти, лимитот е вашата имагинација!.Совршена декорација на собата, свадба, забава, коктел забава, на прес-конференција, Божиќ, ноќта на Вештерките, за статистика, салон, хотел итн.Пердув Големина : Прибл. 130 - 180mm / 5.12 - 7.09 инчи;.Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети, чевли, капи, фустан, костим, или цвет уредување, градинка занаетот.DIY Занает, Накит и Облека, Декорација, Шарени.Опис : - DIY Занает, Накит и Облека, Декорација, Шарени - Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети, чевли, капи, фустан, костим, или цвет уредување, градинка занаетот. - Совршена декорација на собата, свадба, забава, коктел забава, на прес-конференција, Божиќ, ноќта на Вештерките, за статистика, салон, хотели, итн - Одлично за fascinator коса клип, коктел шапка, earring, ѓердан, фенси облека топката маска, и било пердув DIY проекти, лимитот е вашата имагинација! - Пердув Големина : Прибл. 130 - 180mm / 5.12 - 7.09 инчи; - Материјал : Пилешко Feather Package Вклучува : 50 Парчиња Пилешко Пердуви.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата