• Свеж
Виски - 2090-24A Сина Оригинални Сликар е Лента, Мулти-Употреба, 0.94 Инчен x 60 Јарди

Виски - 2090-24A Сина Оригинални Сликар е Лента, Мулти-Употреба, 0.94 Инчен x 60 Јарди

DEN 173.04
Достапно е за нарачката

Стока

На Scotch Blue Оригинални Сликари Лента е #1 за продажба на сликарот е лента во U. S. за причина - тоа е оригинална сина лента што DIY сликар и добрите сакаше повеќе од 25 години.Таа обезбедува остри боја линии и може да се користи на различни површини, како што се ѕидови, трим, стакло и метал.Тоа ги отстранува чисто до 14 дена и не предизвикува површината штета, дури и кога се изложени на директна сончева светлина.Обезбедува боја, линиите се чисти и јасни.Дизајниран да не остави остатоци.Одлична алатка за почетници и на експерти.Scotch Blue Сликар е Лента Оригинални Мулти-Површина 2090 е #1 за продажба на сликарот е лента во U. S. за причина - тоа е оригинална сина лента што DIY сликар и добрите сакаше повеќе од 25 години.Таа обезбедува остри боја линии и може да се користи на различни површини, како што се ѕидови, трим, стакло и метал.Тоа ги отстранува чисто до 14 дена и не предизвикува површината штета, дури и кога се изложени на директна сончева светлина. 9 Ролни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата