• Свеж
Види Бендови Компатибилен со Amazfit GTS 3(GTS 2)(GTS мини)(GTS)/Amazfit Bip(Bip Лајт)(Bip U Pro)/Amazfit GTR 42mm/20mm Еластична Види Бенд Замена Wristband Види Рака Бенд Мажи Жени

Види Бендови Компатибилен со Amazfit GTS 3(GTS 2)(GTS мини)(GTS)/Amazfit Bip(Bip Лајт)(Bip U Pro)/Amazfit GTR

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Компатибилен со】20mm види рака за smartwatches со 20mm види гкл како што Amazfit GTS/GTS2/ GTS 3/GTS 2e/GTS 2 мини, исто така и за amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip U, GTR види 42mm, итн. 【Меки Силиконски】Го види бендови за Amazfit bip се направени на премиум силикони, уникатен тенок силикони види бендови, повеќе погодна за мали зглобовите.Ја спречува кожата од иритација, многу удобен за носење. 【Прилагодливи Големини】спорт види рака за Amazfit Бендови одговара за 5.12"-7.88" зглоб.Погоден за мали или големи зглоб.Погоден за носене за мажите и жените.Различни бои комбинации обезбеди повеќе натпревари. 【Лесна Инсталација】спорт рака за Amazfit замена види бендови доаѓа со bulit-гледајте во гкл на двете страни, брзо ослободување и лесно да се инсталира. 【Да се Драги клиенти】Ако таму си било дефекти или било какви други проблеми во врска со квалитетот на производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата