• Свеж
Унисекс Delayer туристички ранец Обоени пердуви мажите и жените мода отворено лаптоп ранец момчиња и девојки ранци

Унисекс Delayer туристички ранец Обоени пердуви мажите и жените мода отворено лаптоп ранец момчиња и девојки

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★ Ранец големина : 10.5x8x16.5 инчи (26.6x20x42cm) Постојат 2 прегради за складирање + 1 патент џеб + компјутер простор во внатрешноста.Удобен за носење на лап-топ компјутери, картичка читатели и други предмети.Постојат 2 странични џебови за чување шишиња со вода, чадори и други предмети. ★Материјал : Twill + жанет + мрежа торба, издржлив и лесен за носење.DIY персоналните сопствени обрасци се примамливо и импресивен; печатени прашање има добра постојаност на боја. ★Удобност : Тоа се чувствува удобно во рака и е опремен со прилагодливи рамо ремени за засилување.Ова обезбедува најдобрите удобност за рамената.На прилагодливи рамо, рака е многу погодна за изборот на соодветна должина на рамо, рака да се направи на рамо, рака блиску до рамо и да се направи вашиот назад се чувствуваат поудобно. ★Карактеристики : мулти-џеб дизајн го прави полесно за вас да се користи, и празна торба може да се постави, и торба е беспомошна и полесно да се носат книги , Врзива, облека.Стави на куп и чадор во надворешниот торба. ★Повод : Погоден како училиште ранец за тинејџери, секојдневна употреба, кратки патувања, итн.Голем ранец за на училиште, работа, спорт, патување, прошетка, шопинг, кампување или други активности на отворено.Училишен Ранец За Момчиња, Девојки, Лесни Тинејџерски Daypack, Патување Џеб, Колеџ & Канцеларија Кеси Класичен Основните Секојдневен Торба Одговара За 15" Лаптоп.Совршен Подарок : Голема Вредност Подароци За Оние Кои Одат На Училиште, Патување, Пешачење, Кампување, Шопинг, Велосипедизам, Средби, Родендени, Денот На Вљубените, Божиќ Ден.Повеќенаменски Ранец : Може Да Се Користи Како Лаптоп Ранец, Туристички Ранец, Студент Ранец, Училиште Bookbag, Торба, Прашка Торба, Крстот Тело Торба, Daypack, Rucksack.Проширам Рамо Ремени Со Обилен Сунѓерот Соочи Се Помогне Во Олеснување На Стресот Од Вашата Рамо За Вршење На Удобност.Дише Назад Перница Нуди Екстра Назад Поддршка И Лесни Сметководствена.Пространа Ранец : 1. Главната Преграда Може Да Се Стави Тетратки, Списанија, Книга, A4 Датотеки.2. 2 Странични Џебови Може Да Го Носи Шише За Вода И Чадор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата