• Свеж
ДС 120MM RGB Случај Вентилатор за Компјутер Случаи, PC Случај, CPU Кулери (2Pack LED Лента, 2Pack Оска LED Фанови, F Серија)

ДС 120MM RGB Случај Вентилатор за Компјутер Случаи, PC Случај, CPU Кулери (2Pack LED Лента, 2Pack Оска LED Фанови,

DEN 563.76
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Проток на воздух: Брзината на 1000-1300 RPM.Sync Светлина : Еден Копче за да ја Смените LED Лента и Фанови LED Исчезнат режим брзина или осветленоста.Лесно се Инсталира : Стандард 12 CM Големина-Компатибилен со пазарот повеќето од PC случај.Карактеристики : Молчи Намалување на Шумот, Дека 8 Амортизацијата на Силиконски Влошки Фиксни на Двете Страни на Фан Рамка Е да се Намали Бучавата на Поларизација Моторни Вибрации.Ризик Набавка : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, DS LEDdess ќе одговори во рок од 24 часа.ДС Оска RGB Фанови да светне вашиот систем.LEDdess RGB led фан може да обезбеди убава светлосни ефекти.Серијата доаѓа со RGB контрола кутија која може да sync до бои до 2 x RGB фанови и 2 x RGB LED уреди.Исто така, корисниците можат да користат вклучени далечински управувач за лесно да одберете preferred RGB светлосни ефекти, бои и боја промена на брзина, не софтвер или СТАН е потребно.Ново надградена верзија обезбедува поддршка за поврзување со матичната плоча со 4 PIN-RGB-HEADER, кои може да бидат контролирани од страна на матичната плоча софтвер : MSI Мистика Светлина RGB, ASUS Аура RGB, Gigabyte RGB Мешање, ASROCK Polychrome RGB Спецификација : (СЛУЧАЈ ФАН) влезна моќност : 2.4 W Димензии : 120*120*25ММ Напон : 12 V Струја : 0.2 На брзината на Вентилаторот : Околу 1300 ВРТЕЖИ во минута проток на Воздух : За 41.4 CFM Имајќи Тип : Хидраулични Ниво на Бучава : 21d B(А) Конектори : 3pin(Навивачите конектор)+4pin(LED конектор), ПРЕДВОДЕНА влезна Моќност : 0.4-1.5 W LED СТРУЈА : 0.043-1.5 LED Оценет Напон : DC 12 V (ЛЕНТА) ЧИП 5050 Лента Должина : 30 CM(11.81 ИНЧИ) Продолжен Кабел Должина : 50 CM(19.69 ИНЧЕН), ПРЕДВОДЕНА Оценет Напон : DC 12 V Пакетот вклучува : 2x 120 MM RGB PC Фан 2x LED Лента 1x 24 Key Далечински Управувач Одбор 1x Црна IR Приемник 1x 1 до 2 Навивачите Splitter Кабел 1x LED Splitter 1x SATA Power Кабел 8x Завртки Гаранција Ако најдете вашиот пакет во дворот, ве молиме проверете производ, без разлика дали се работи совршено пред инсталацијата.Ако производот има нешто проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, LEDdess ќе понуди замена за вас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата