• Свеж
TenDollar Позлатен Clavicle Ѓердан Шарм Додатоци Љубов Срцето Кристал Ѓердан Pendant Од TenDollar (Виолетова)

TenDollar Позлатен Clavicle Ѓердан Шарм Додатоци Љубов Срцето Кристал Ѓердан Pendant Од TenDollar (Виолетова)

DEN 2234.40
Достапно е за нарачката

Стока

Обложено Clavicle Ѓердан Шарм Накит Љубов Срцето Кристал Ѓердан Pendant Од Ten Dollar.Материјал : Сребрен Позлатен.Special : Животната средина,Алерген слободни, Сребро Позлатен.Тежина : Околу 3.4 g.Вклучува : 1 Pendant само (answer : ___________________________ Note : Ние ќе испрати 18 инчен синџир како подарок.).Special : Животната средина,Алерген слободни, Сребро Позлатен.Вклучува : 1 Pendant само Тежина : Околу 3.4 g answer : ___________________________ Note : Ние ќе испрати 18 инчен синџир како подарок.Материјал : Сребрен Позлатен 100% Сосема Нов Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разликата Овој ѓердан е совршен подарок опција за една те сакам.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата