• Свеж
HomLux 9ft Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 12 инчен Плоштадот Рачка + Прилагодливи Кат Водич, Еден од врата на Врата Мирно и Тивко, Одговара 1 3/8-1 3/4 Дебелината &

HomLux 9ft Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 12 инчен Плоштадот Рачка + Прилагодливи Кат Водич, Еден

DEN 436.80
Достапно е за нарачката

Стока

Приоритетна Причина : класичен лизгачки штала вратата на Американскиот стил.прекрасен изглед и прифатлива цена, сите од лизгање штала вратата хардвер комплет може да се рециклира, посебни одговара ѕид дизајн, да се зачува простор, на прв избор за било која домашна декорација.Издржливи : Hom Lux лизгачки штала вратата хардвер Комплет изградена на висок квалитет на јаглероден челик, водоотпорен, огноотпорни, и анти- ' рѓа.песни и pulleys може да носи капацитет 350lb, Одлична за врати 1 3/8 - 1 3/4" дебелината, исклучително здрав и безбеден.Лесно да се Соберат/ Расклопување : процесот На инсталација е многу едноставна,добие професионална инструкции за инсталација на пакетот,дека според clew чекор по чекор презема оперативни, лесно да се соберат/ 1 x 12 инчи Плоштадот Штала Врата се Справи; 1 x Прилагодливи Кат Водич.Сите собранието хардвер е вклучена како можете да го видите во сликите【ВРАТАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ】.Флексибилност : прв избор за модата дом декорација, погоден за различни Американски стил внатрешна и надворешна, која работи и со секој лизгачки штала врати и да ви помогне да заштедите повеќе простор.Hom Lux 9ft Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 12 инчен Плоштадот Рачка + Прилагодливи Кат Водич, Еден од врата на Врата Мирно и Тивко, Одговара 1 3/8-1 3/4" Дебелината & 54" Широк Вратата Панел,Црна и бела(јас Форма за Пропелер).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата