• Свеж
Philips BDP7310/F7 Blu-ray Диск Плеер

Philips BDP7310/F7 Blu-ray Диск Плеер

DEN 1080.00
Достапно е за нарачката

Стока

Blue-ray Диск Плеер репродуцира назад BD дискови во Full HD 1080p.BD Живеат за уживање на онлајн содржини - 1 GB SD-картичката не се вклучени. 7.1 канал аудио излез.Div X, WMV и AVCHD репродукција; DTS-HD, Dolby True HD.Bonus View за Picutre-во-слика видео и аудио мешање.Blu-ray плеер, BD Телевизија, Div X, 7.1 аудио.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата