• Свеж
Тенок Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Бендови/Off/Обратно Лајт/Обратно SE Меки Силиконски Спорт Бенд Wristbands Рака за Жени Мажи Q6#1024 (#13,Големина Мали)

Тенок Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Бендови/Off/Обратно Лајт/Обратно SE Меки Силиконски Спорт Бенд

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилни Уреди : Спорт Бендови Наменета за Fitbit Обратно/Обратно Лајт/Обратно специјално Издание/Обратно 2. Силиконски Fitbit Обратно 2 Бендови : Овие Fitbit Обратно замена бендови се направени од меки силиконски, пот отпорни & отпорни на вода, удобен за носење.Две Големини на Располагање : Мали димензии за 5.5"-7.1" зглоб, Големи димензии за 7.1"-8.7" зглоб.Мулти-боја Избори : се Достапни во повеќе бои се достапни за Fitbit Обратно/Обратно 2/Fitbit Обратно Лајт жени мажи, слободно прилагодливи нерѓосувачки челик тока ,Можете да изберете според различни активности, Секоја боја е изгледаше како сосема нов види.По продажба на Услуги : ве молиме контактирајте со нас без двоумење,ве молиме контактирајте со нас преку "контактирајте со продавачот" преку е-маил секое време,Бесплатно замена или целосна наплата за било кој квалитет на проблемот.Тенок Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Бендови/Off/Обратно Лајт/Обратно SE Меки Силиконски Спорт Бенд Wristbands Рака за Жени Мажи Големина Опција : Мали димензии за 5.5"-7.1" зглоб, Големи димензии за 7.1"-8.7" зглоб.Пакет вклучувајќи : Види бенд само ,да се види не е вклучена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата