• Свеж
GPX Мини 4 USB Лични Фан, Компатибилен со Компјутери, лап-топ компјутери, Преносни Полначи, Сина (AU25BU)

GPX Мини 4 USB Лични Фан, Компатибилен со Компјутери, лап-топ компјутери, Преносни Полначи, Сина (AU25BU)

DEN 284.16
Достапно е за нарачката

Стока

USB напојува - компатибилен со компјутери, лап-топ компјутери, преносни полначи и други уреди со USB излез.Прилагодливи навалите и ниско ниво на бучава да се задржи кул додека работите. 4 инчи во дијаметар; Идеален за канцеларија, дома, во ученичкиот дом и повеќе.Ниска потрошувачка на енергија.Вграден USB кабел - 3 метри.Останете кул додека работите со GPX Мини 4 Инчен USB Лични Фан.Напојува преку USB со 3 долги нозе, мозок, може да имаат фан работи насекаде.Тоа е компатибилен со компјутери, лап-топ компјутери, преносни полначи и други уреди со USB излез.Се одликува со прилагодливи навалите и ниска потрошувачка на енергија.Идеален за во канцеларија, дома, во ученичкиот дом и повеќе, овој USB вентилатор со ниско ниво на бучава е мора да има за овие топли денови.Сина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата