• Свеж
[ USB Полнење] Клип на Selfie Прстен Светлината LED Прстен Светлина е dimmable со 3 Осветлување Сцени,одговара на Вашиот Телефон, Лаптоп, Таблета, iPad, или Десктоп Компјутер, Мон?

[ USB Полнење] Клип на Selfie Прстен Светлината LED Прстен Светлина е dimmable со 3 Осветлување Сцени,одговара

DEN 1852.80
Достапно е за нарачката

Стока

Нема потреба да се инвестира во било дополнителни осветлување кога ќе може лесно да се движи светлина прстен од еден уред на друг колку што е потребно.USB Полнење : овој прстен светлина е USB полнење, тоа вклучува надградба на висок капацитет 600 m Ah батерија која има кандидира време на 2,5 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата