• Свеж
Сервер Вентилатор за Foxconn PV902512PSPF 0H 432768-001 DC12V 0.4 Нов

Сервер Вентилатор за Foxconn PV902512PSPF 0H 432768-001 DC12V 0.4 Нов

DEN 1500.00
Достапно е за нарачката

Стока

Опис : Лаптоп Делови.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот стоки, ве молиме проверете ја вашата регистрирате E-mail по вашата исплата.ние ќе го испрати слики да можете да потврдите.Со Почит.Сервер Вентилатор За Foxconn PV902512 PSPF 0 H 432768-001 DC12 V 0.4 нова.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата